Sportujeme se Spořkou

Kutná Hora 23.-25.7.

Sportovali jste se Spořkou 23. - 25. 7. v Kutné Hoře. 

Nyní jsme do měst přivezli šechny disciplíny najednou a celý park Breüerovy sady v Kutné Hoře se proměnil ve sportovní areál.

Užili jsme si víkend plný zábavy a adrenalinu, v našich sportech jste se mohli poměřit nejen se svými přáteli a sousedy, ale také s našimi nejlepšími sportovci.

Čekalo na vás 10 zajímavých disciplín pro všechny věkové kategorie, pro sportovce i nesportovce. Vyzkoušeli jste svou sílu rukou, rychlost na 20 metrů, přesnost kopu na branku, střelbu a zátěž moderního pětibojaře. Otestovali jste rychlost svého baseballového nadhozu. Změřili jste síly na veslařském a cyklotrenažéru. Porovnali jste své výkony na jedinečné ninja dráze.

Co jsme pro vás ještě připravili?

Na akci jste se mohli osobně potkat s výbornými sportovci, UFC bojovníkem Machem Muradovem, MMA boxerem Vasilem Ducárem nebo s nejsilnějším mužem světa Jirkou Tkadlčíkem. 

Svoje výkony s námi změřili také další sportovci, jako Gábina Koukalová, Bára Špotáková, Pepa Dostál, Dominik Dvořák, Tomáš Staněk, nebo Jirka Orság.

Vedle sportovců máme úžasné výkony změřené i od baviče a moderátora Kuby Koháka, který nás také osobně provedl nedělním programem.

 

 

Sportujeme se Spořkou

Zadejte své registrační číslo a ověřte si výsledky.