Sportujeme se Spořkou

Kutná Hora 23.-25.7.

Pojďte sportovat s námi od pátku 23. 7. do neděle 25. 7. do Kutné Hory.

Nyní přivezeme do města všechny disciplíny najednou a celý park Breüerovy sady v Kutné Hoře proměníme ve sportovní areál.

Čeká vás víkend plný zábavy a adrenalinu, budete se moci v našich sportech poměřit nejen se svými přáteli a sousedy, ale také s našimi nejlepšími sportovci.

Těšit se můžete na 10 zajímavých disciplín pro všechny věkové kategorie, pro sportovce i nesportovce. Vyzkoušejte svou sílu rukou, rychlost na 20 metrů, přesnost kopu na branku, střelbu a zátěž moderního pětibojaře. Otestujte rychlost svého baseballového nadhozu. Změřte síly na veslařském a cyklotrenažéru. Porovnejte své výkony na jedinečné ninja dráze.

Co jsme pro vás ještě připravili?

Na akci se můžete osobně potkat s výbornými sportovci, UFC bojovníkem Machem Muradovem, MMA boxerem Vasilem Ducárem nebo s nejsilnějším mužem světa Jirkou Tkadlčíkem. 

Svoje výkony s námi změřili také další sportovci, jako Gábina Koukalová, Bára Špotáková, Pepa Dostál, Dominik Dvořák, Tomáš Staněk, nebo Jirka Orság.

Vedle sportovců máme úžasné výkony změřené i od baviče a moderátora Kuby Koháka, který nás také osobně provede nedělním programem.

Kdy se akce koná?

V pátek a v sobotu pro vás budou sportovní disciplíny připraveny v Breüerových sadech od 10.00 do 19.00 v neděli potom od 10.00 do 16.00 hodin.

Podívejte se, na atmosféru ve městech během menších akcí a zažijte to na vlastní kůži.

 

 

Sportujeme se Spořkou

Zadejte své registrační číslo a ověřte si výsledky.